Spotřební díly Hypertherm

 

Zajistěte si plnou výkonnost, za kterou jste zaplatili

 

  • Vaše zařízení pro řezání plazmou představuje významný investiční vklad. Skutečnost, že jste si vybrali zařízení Hypertherm, dokazuje, že jste hledali přednosti špičkového výkonu a vynikající kvality řezání.

 

  • Aby bylo možné zaručit, že dostanete výkon, za který jste zaplatili, je důležité, abyste používali originální spotřební díly Hypertherm.

 

  • Přesná zařízení CNC jsou nutná k tomu, aby byly splněné výrobní normy a požadavky na úzké tolerance až ± 0,0025 mm.

 

Nejlepší cesta k minimalizaci nákladů na řezání.

Jestliže se podíváte na celkové náklady při řezání, vidíte na první pohled, že originální spotřební díly představují nejlepší cestu k minimalizaci nákladů. Pracovní a ostatní náklady jsou s odstupem největší nákladovou položkou při řezání kovu, proto je maximalizace produktivity práce pro obchodní úspěch rozhodující.

 

Grafické znázornění ukazuje, co již pravděpodobně víte:

 Náklady na spotřební díly činí asi desetinu nákladů na práci a obecných nákladů.

graf_sptr_dily_cesky

 

 

 

Jinými slovy:

Použití dílů nejvyšší kvality Vás podpoří při snížení časů potřebných na dodělání a prostojů asi o 5%, což odpovídá ale snížení nákladů na spotřební díly o 50%. Použitím originálních spotřebních dílů Hypertherm zvýšíte produktivitu práce dvěma důležitými cestami:

 

 

  • Lepší kvalita řezu znamená méně ručního dodělávání a konečného opracování. U jiných než originálních spotřebních dílů se může stát, že nebudou postačovat požadavkům na přesný chod, což je deficit, který často způsobuje změnu úhlu řezu. Z důvodu nedokonalého dimenzování se může kromě toho zvýšit sklon ke tvorbě otřepu. Oba problémy mohou vyžadovat nákladově a časově intenzivní činnosti při dodělání, které Vaše náklady vyženou do výšky a zpozdí plán výroby.

 

  • Delší životnost spotřebních dílů znamená méně prostojů. Jiné než originální spotřební díly, které nemají tak dlouhou životnost jako díly firmy Hypertherm vedou k drahému odstavení zařízení, protože se častěji musí vyměňovat. Pokaždé, kdy se tyto díly mění, je Vaše zařízení v klidu, Vaše pracovní síly jsou nečinné a vy vydáváte za spotřební díly více peněz; to všechno snižuje Váš zisk. Podrobný pohled na celkový obraz Vám ukáže, že každá úspora, které je možné docílit použitím levnějších napodobenin spotřebních dílů, není v žádném poměru ke zvýšeným nákladům na práci a riziku zastavení zařízení. Díly jsou skutečně přesně konstrukčně a výrobně přizpůsobené Vašemu plasmovému zařízení Hypertherm. Jsou tou nejlepší zárukou pro to, abyste dosáhli tak nízkých nákladů na řezání, jak je to jen možné.

 

Příklad ukazuje řezání nelegované oceli tloušťky 12 mm s kyslíkem, jako plazmovým plynem na řezacím zařízení 200 A LongLife.

 

 

 

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu