BUG-O zařízení

bugo1

Zařízení pro mechanizaci svařovacích procesů, zvláště vhodné pro svařování velkorozměrových svařenců v podmínkách, kde práce rukou svářeče je příliš únavná nebo riziková a přitom je nutná 100% kvalita svaru. Zařízení BUG-O se uplatňují například při svařování velkorozměrových potrubí, zásobníků, nádrží nebo komínů.

 

 

 

Zařízení pro pružnou mechanizaci svařovacích a řezacích procesů

bugo2

BUG-O je použitelné pro všechny druhy svarů a řezů na rovném i zakřiveném povrchu, tak i na trubkách. Tato zařízení umožňují přesné vedení hořáku a zaručují vysokou opakovatelnou kvalitu svaru / řezu. K dispozici je celá řada příslušenství a pohonných jednotek. Flexibilní dráhy s permanentními magnety či vakuovými můstky udrží BUG-O bezpečně v libovolné poloze a na jakémkoliv povrchu. Samovodící mechanizované vozíky zase přesně kopírují dráhu. Modulární systém umožňuje sestavit zařízení přesně dle požadavků zákazníka.
Systémy BUG- O vedou hořáky plynule, bez zastavování, nepotřebují odpočinek, značně zvyšují produktivitu práce a tím urychlují návratnost celé investice.

Společnost ELZNIC, s.r.o. je již více než 12 let výhradním zastoupením společnosti BUG-O v Moravskoslezském kraji a jeho okolí. Poskytujeme kompletní sortiment zařízení a příslušenství spolu s kvalitním záručním a pozáručním servisem.

 

 

PROČ SE ROZHODNOUT PRO ZAŘÍZENÍ BUG-O ?????

  • Zařízení BUG-O jsou lehké a přenosné. Není nutné přesouvat velké svařence po pracovišti, ale stačí přenést mechanizovaný systém.
  • Mechanizace svařování a řezání vede ke snížení zatížení pracovníků.
  • Díky zavedení mechanizace můžete okamžitě zvýšit vaši produkci.
  • Hořák je veden konstantní rychlostí a pod stejným uhlem, což zajišťuje vysokou kvalitu a unformitu výsledného svaru/řezu. To vede k minimalizaci dokončovacích operací.
  • Díky kontinuální práci bez zastavení a startů se zmenšuje i teplem ovlivněná zóna v materiálu a zvyšuje se kvalita spoje / řezu.
  • Kvalita vašich produktů se výrazně zvýší.

 

PRODUKTY:

 

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu