Mechanizované pojezdové systémy BUG-O

 

thumb_bugo_buggy

BUG-GY

Zařízení určené pro svařování nebo stehování koutových, přeplátovaných nebo tupých svarů. Lehké a přenosné BUG-GY je vybaveno silnými magnety i vodícím zařazením, které zajišťuje jeho přesnou dráhu po obrobku.

thumb_bugo_buggy_vert

BUG-GY VERT III

BUG-GY-VERT III je přenosné zařízení napájené z baterie, které může být vybaveno oscilátorem pro svařovací hořák. Pevné permanentní magnety udržují zařízení pevně přichycené mě materiálu a umožňují pojezd na vertikálních i oblých plochách. Vodicí kolečka vedou zařízení po koutě spoje.

thumb_bugo_unibug

UNI-BUG

Pojezdy UNI-BUG jsou navrženy pro uchycení a pohyb přímo po obrobku. Pohybují se po nosnících různých profilů a umožňují jejich svařování nebo řezání. Rukojeť usnadňuje manipulaci se zařízením a jeho nasazení na profil. V případě potřeby je možné pro UNI-BUG dodat sestavu pro svařování se dvěma hořáky, čímž se zdvojnásobí produkce zařízení.

thumb_bugo_dc20

DC-20

DC-20 je kompaktní přenosný pojezd s integrovanou oscilací svařovacího hořáku, určený pro svařování ve všech pozicích. Regulovatelná rychlost pohybu i během svařování a programovatelné pozdržení v krajních pozicích kývavého pohybu zaručují vysokou kvalitu výsledných svarů.

thumb_bugo_mds

MDS – MODULAR DRIVE SYSTEM

MDS – Modular Drive System je jediným mechanizovaným systémem na trhu, který umožňuje poskládání sestavy dle požadavků a potřeb zákazníka s možností rozšíření či úpravy v budoucnosti. Stavebnicový systém nachází uplatnění při různých aplikacích svařování a řezání materiálů ve všech oblastech průmyslu. Pohybuje se po pevných nebo flexibilních hliníkových kolejnicích, které se na materiál přichycují pomocí magnetů nebo přísavek. MDS může být doplněn i o pendlovací jednotku.

 

 

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu