Strojní plasmové zdroje

 

Společnost Hypertherm zastává celosvětově vedoucí pozici v mechanizovaném plazmovém řezání. Strojní systémy Hypertherm zajišťují vysokou produktivitu, nízké provozní náklady, vynikající kvalitu řezu a vysokou spolehlivost. Používají se především pro souřadnicové (x – y) řezací stoly, 3D průmyslové roboty, pojezdové řezací systémy, a pro stroje na řezání a úkosování trubek.
V oblasti plasmových technologií je společnost Hypertherm považována za nejlepšího výrobce na světě a byla první společností zabývající se vybavením pro plasmové řezání, která získala osvědčení ISO 9001.

 
nahled-30-powermax_strojni

 Vzduchové plasmy – PowerMax systémy

Díky velkému množství patentů mohou systémy Hypertherm dosahovat té nejlepší kvality řezu, rychlosti a životnosti spotřebních součástek.

Strojní systémy společnosti Hypertherm jsou stále první volbou profesionálů zabývajících se dělením kovů, protože tato společnost se v celosvětovém měřítku zaměřuje na nejlepší vysokoteplotní a materiálové technologie zpracování kovů.

 

 

 

max200

Kyslíková plasma – MAX 200

Vysoká produktivita, nízké provozní náklady, dvojplynový provoz:

MAX 200 firmy HYPERTHERM je odpověď na všechny požadavky silného výkonu, vysoce zatižitelného plazmového zařízení.

MAX 200 představuje tradici HYPERTHERM, spojuje pokrokovou techniku a vysokou kvalitu řezů, což je v této oblasti rozhodující.

 

 

 

 

 

nahled-38-longlife_plazmy

LongLife kyslíkové plasmy – HySpeed HT 200, HT 4400

Mnohostranné systémy kyslíkových plasmových zdrojů jsou schopné řezat nejširší spektrum materiálů a tlouštěk při naplnění všech Vašich požadavků na řezání kovů. Mohou sloužit jako primární řezný nástroj v jakémkoliv prostředí.

Naši zkušení techničtí zástupci jsou schopni projednat specifika Vašich požadavků na řezání kovů a navrhnout nejlepší řešení.

 

 

 

nahled-42-hpr_plazmy

HyPerformance plasmy – HPR 130, HPR 260

Další generace strojních plasem.

Vynikající kvalita řezu, maximální produktivita, za nejnižší možné provozní náklady. Plasma HyPerformance snižuje výrobní náklady na metr řezu a její výkon nelze srovnat se systémy HyDefinition.

 

 

 

 

Integrované systémy Hypertherm
Mechanizované aplikace Hypertherm

Technická specifikace PowerMax 45
Technická specifikace PowerMax 65
Technická specifikace PowerMax 85
Technická specifikace PowerMax 105

 

 

 

 

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu