MIG/MAG svařovací zdroje

Svářečky pro svařování v ochranném plynu CO2 a jeho směsích.

 

nahled-1603-minarcmig-evo-200

MinarcMig Evo

Malé přenosné invertorové MIG / MAG svařovací zdroje s manuálním nebo adaptivním nastavením svařovacích parametrů.

kempact-mig

Kempact MIG

Kompaktní snadno přenosný MIG / MAG svařovací zdroj s vynikajícím poměrem výkonu a hmotnosti. Jednoduché ovládání a vynikající svařovací charakteristiky pro profesionální použití.

KEMPACT RA

Kempact RA

Invertorový MIG / MAG svařovací zdroj s revoluční konstrukcí a špičkovými svařovacími charakteristikami. Snadné nastavení svařovacích parametrů v adaptivním (synergickém) módu nebo ruční nastavení svařovacích parametrů. Velký displej, osvětlení vnitra podavače, 2 nebo 4 kladkový podavač, svařování Fe, Ss, Al, CuSi.

fastmig-m

FastMIG M

Nejnovější generace invertorových MIG / MAG svařovacích zdrojů. Možnost vybavení se základním nebo se synergickým ovládacím panelem, který nabízí vyspělé svařovací funkce a synergické programy pro různé svařovací aplikace. Speciální softwarové funkce „WISE“ pro svařování kořenových svarů, tenkých plechů či udržení kostantního průvaru.

nahled-92-kempakt-pulse

Kempact Pulse

Pulsní invertorový MIG / MAG svařovací zdroj s kompaktní konstrukcí a nízkou hmotností pro snadné přenášení. Vyznačuje se vynikajícím poměrem hmotnosti a výkonu. K dispozici má až 100 paměťových kanálů, moderní svařovací funkce, svařování dvojitým pulsem umožňuje svařovat s materiály Fe, Ss, Al, CuSi.

fastmig_x

FastMIG X

Nejvyšší třída moderních pulzních invertorových svařovacích zdrojů. Mudulárny systém se špičkovými svařovacími programy, procesy a funkcemi, který umožňuje kromě svařování MIG / MAG i svařování obalenou elektrodou (MMA) a po přidání volitelné jednotky i metodou TIG.

A7 MIG 350/450

A7 MIG 350 / 450 jsou svařovací zdroje navržené pro náročné profesionální použití v robotických svářecích systémech. Jsou vhodné pro synergické pulzní MIG / MAG, synergické 1-MIG a základní MIG / MAG svařování, stejně jako modifikované WiseRoot+™, WiseFusion™, WiseThin+™ a WisePenetration™

 

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu