Svařovací zdroje TIG/WIG

Svářečky pro svařování s wolframovou elektrodou v inertním plynu

 

MinarcTigEVO

MinarcTig Evo

Malé přenosné invertorové TIG svařovací zdroje s vynikajícími svařovacími charakteristikami, jednoduchým ovládáním a odolným tělem. Modely MLP nabízejí i možnost pulzního TIG svařování. Maximální svářecí proud 200 A.

MinarcTig

MinarcTig

MinarcTIG je řada výkonných malých invertorových svařovacích zdrojů. Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti jsou zdroje MinarcTIG snadno přenosné. Mají vynikající svařovací charakteristiky, jednoduché ovládání a odolné tělo. Modely MLP nabízejí i možnost pulzního TIG svařování. Maximální svářecí proud 250 A.

MasterTigMLS

MasterTig MLS

Řada výkonných DC TIG invertorových svařovacích zdrojů, které umožňují svařování v pulsním režimu. Zdroje jsou navrženy pro práci i ve venkovním prostředí. Vyznačují se vysokou kvalitou svařování, odolností, mobilitou a flexibilitou. Funkce rychlého pulsu zajišťuje minimální deformaci a max. rychlost svařování.

MasterTigMLS ACDC

MasterTig MLS ACDC

Invertorové pulzní AC / DC TIG svařovací zdroje pro vysoce kvalitní a produktivní svařování hliníku jakož i dalších svařitelných materiálů. Výjimečný poměr výkonu k hmotnosti, možnost svařování v pulsním režimu, funkce MIX TIG a MicroTack.

Master Tig ACDC

MasterTig ACDC

Řada vysoce produktivních pulzních AC / DC TIG svařovacích zdrojů. Nízká spotřeba energie, vysoká zvukovou kvalitou svarů a efektivita. Precizní řízení průvaru a spolehlivé zapálení svařovacího oblouku. Maximální svářecí proud 350 A.

Master Tig New

MasterTig New

Produktová řada MasterTig je navržena pro jakoukoliv skupinu uživatelů a nabízí několik výkonnostních řad v modelech 230A, 300 A, 400A a 500A*, které mají působivé specifikace hmotnosti a velikosti.

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu