Svařovací zdroje KEMPPI

Finská společnost KEMPPI patří k předním světovým výrobcům invertorových svařovacích zdrojů pro svařování elektrickým obloukem metodami MIG / MAG, TIG a MMA. Tato svařovací technika se vyznačuje především vynikajícím svařovacím výkonem, který vyhovuje veškerým potřebám ve svařování.

 

MIG/MAG SVAŘOVÁNÍ

svarovani-migmag MIG je metoda svařování elektrickým obloukem tavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu, například argonu nebo hélia.
MAG je metoda svařování elektrickým obloukem tavící se elektrodou v ochranné atmosféře aktivního plynu CO2 a jeho směsí.
Svařovací zdroje
Svařovací hořáky
Spotřební díly

 

TIG/WIG SVAŘOVÁNÍ

tig-wig-svarovani TIG je metoda svařování elektrickým obloukem s netavící se wolframovou elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu (Ar, He). Svařovací oblouk hoří mezi netavící se elektrodou a svařovaným materiálem. Při svařování větších tlouštěk (cca 3 mm) a navařování se do oblouku přidává přídavný materiál ve formě tyčky. Svařovací zdroje
Svařovací hořáky
Spotřební díly

 

MMA SVAŘOVÁNÍ

mma-svarovani Při svařování metodou MMA se jako přídavný materiál používá obalená elektroda, která se skládá z kovového jádra, odtavujícího se během svařování, a ochranného obalu. Ten zajišťuje stabilitu hoření oblouku a ochranu svarového spoje před oxidací. Svařovací zdroje

 

PŘÍLUŠENSTVÍ PRO SVAŘOVÁNÍ

 

MOBIL: +420 603 768 771
  +420 595 957 497
E-MAIL: info@elznic.cz
 
ADRESA: Pohraniční 52/23
  70300 Ostrava, Vítkovice
© 2015 ELZNIC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Realizace: vasadmin.eu